Spotkania okolicznościowe

Z wielką dbałością przygotowaliśmy Oklaski do organizacji spotkań okolicznościowych czy wesel. Przyświeca nam przy tym kilka idei. Po pierwsze, dbamy o piękno, dlatego możemy pomóc w wyborze odpowiedniego zespołu wsparcia: fotografa, florysty, dekoratora, oprawy muzycznej czy graficznej. Po drugie, jesteśmy blisko natury, cenimy sobie ideę spotkań w stylu slow z szacunkiem dla przyrody. Aż wreszcie kuchnia- stawiamy w niej na sezonowość, estetykę, lekkość. W naszym znajdują się też propozycje dla wegetarian i wegan.

Wnętrze Oklasków to ponad 450 metrów kwadratowych przestrzeni, co daje możliwość organizacji spotkania nawet dla 180 gości. Modułowa ściana umożliwia podzielenie przestrzeni i dostosowanie jej również do mniejszych spotkań.

Oklaski to miejsce oddechu, a park nas otaczający to idealne okoliczności do organizacji plenerowych zaślubin i spotkań w formie pikniku.

W naszej okolicy, niespełna kilometr od Oklasków, znajduje się piękny kościół i sanktuarium w Lubiszewie Tczewskim, którego historia sięga XIV wieku.

Od centrum Tczewa dzieli nas zaledwie 5 minut, natomiast od centrum Gdańska około 30 minut samochodem.

PRZYKŁADOWE USTAWIENIA

Dzięki wielu możliwościom adaptacyjnym możemy dostosować naszą salę zarówno do dużych, jak i bardziej kameralnych imprez. Poniżej przykładowe aranżacje w zależności od liczby gości.

STOŁY OKRĄGŁE - UKŁAD DLA 103 OSÓB

STOŁY OKRĄGŁE - UKŁAD DLA 118 OSÓB

STOŁY OKRĄGŁE - UKŁAD DLA 126 OSÓB

STOŁY OKRĄGŁE - UKŁAD DLA 180 OSÓB

TOP