Sielanka Stanisławie

Sielanka Stanisławie to młodsza siostra Oklasków. Jest idealnym miejscem na letnie wydarzenia o sielskiej, swobodnej konwencji i w stylu boho. To odnowiona stodoła otoczona przepastnymi łąkami i zielenią folwarcznego założenia. Sielanka otwiera się na naturę oferując swoim gościom wolność i radość.

Sielanka zaprasza do celebracji wydarzeń z bliskimi, takich jak obiad weselny, przyjęcie rocznicowe, przyjęcia urodzinowe, uroczystości rodzinne (powitanie dziecka w rodzinie, chrzciny, jubileusze), poprawiny. Potwierdzamy również, że to miejsce idealne pod organizację spotkań integracyjnych, warsztatów dla grup o różnym profilu czy sesji zdjęciowych.

Sielanka została wyposażona w estetyczne, drewniane stoły, świetlną girlandę zawieszoną pod wysokim stropem, meble tarasowe, letni bar, zaplecze sanitarne i niewielkie zaplecze kuchenne. Możemy Wam zaproponować serwowany obiad, grilla, ognisko lub stację live cooking z pizzą od naszych przyjaciół. Istnieje również opcja wynajmu Sielanki bez naszej kuchni lub z własnym cateringiem.

TOP